Tawerna RPG
RPG Strona Główna RPG
Forum RPG

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobre Gry Przez Przeglądarke ^^
Autor Wiadomość
Kary 
Niemowa

Wysłany: 2008-06-17, 11:59   Dobre Gry Przez Przeglądarke ^^

Witam ^^ Dość popularne ostatnio są gry RPG przez przeglądarke. Moglibyśccie jakieś polecić?

Ja polecam jedną z moich ulubionych - BiteFight . Opowiedz się za jedną z raz - wampiry lub wilkołaki... Zdobywaj umiejętnosci, stworz z przyjaciolmi klan i razem niszczcie znienawidzoną nacje ^^ Bardzo fajna gra, Polecam ^^

Podobają mi się także Plemiona. ^^

regulamin pkt. 2.4.2.2 //Enthorn
Ostatnio zmieniony przez Enthorn 2008-06-17, 12:18, w całości zmieniany 1 raz  

Abelhard 
Podżegacz

Wysłany: 2008-07-14, 19:21   

nie ma dobrych gier przez przeglądarke. Kiedyś grałem w Battle Knight'a oraz Runescape, ale to dno ;P

ZuleK 
Szeptacz

Wysłany: 2008-08-07, 10:05   

Jak toż nie ma dobrych gier na przeglądarkę!? a grał ktoś w Wojownicy.net ? świetna gra na przeglądarkę. Teraz to jest link http://www.lotharis.kastla.delfnet.com/ - dlaczego? Ponieważ to już druga część tej gry pierwsza era (w pierwszej części było 5 er :D niezle co?) czyli że chyb się ludziom podoba, polecam, i chociaż po kilku miesiącach niektórym może się znudzić to zżycie się z ludźmi z klanu na forum przyciąga jeszcze przez kilka lat (tak jak mnie z Mrocznym Przymierzem :cool: ) Polecam ;) )

piotr 
Na celowniku

Wysłany: 2008-09-13, 02:06   

Abelhard napisał/a:
nie ma dobrych gier przez przeglądarke. Kiedyś grałem w Battle Knight'a oraz Runescape , ale to dno

mylisz sie... jesli twoja znajomosc tych gier konczy sie na Bite Fight lub RuneScape [choc tutaj twojej opinii nie rozumiem] to faktycznie dno
zagraj na Ikariam.pl
nawet plemiona sa fajne ale ikariam to jest to.... albo pox nora... lub Tanoth.pl
polanie.com.pl.... eee ... goalunited.pl - tez bardzo superowska gierka
dark orbit - akurat adresu nie pamietam ale tez fana - brdziej czasu rzeczywistego niz inne bo latasz statkiem kosmicznym nie tylko budujesz budynki, zbierasz skrzynki i wykonujesz misje....
pozdrawiam
http://www.google.com/profiles/piotrwojtaszek79
http://chomikuj.pl/fenixpiotr
yuotube.pl/fenixpiotr
google+ facebook linkedin
====================
Dlaczego? Ja nie widzę powodu, a ty?
szczęśliwi czasu nie liczą.....

Genesis 
Niemowa

Wysłany: 2008-10-12, 19:00   

Polecam Crimson Creation RPG, gra ciągle się rozwija i jest coraz lepsza.
http://www.ccrpg.pl/

TQIT 
Szeptacz

Wysłany: 2008-12-01, 19:14   

Najlepsze w mojej opinii są Ikariam.pl oraz Gladiatus.onet.pl. Niby gladiatus taki prosty, bo nic unikalnego, czy innowacyjnego tam niem ma, ale wciąga. :o

meles
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 19:44   

Denerwuje mnie w tego rodzaju grach to, że trzeba poświacać im jakiś czas (no dorba, nie we wszystkich).
Ja łupię w Redoran. Zaglądam tam raz na kilka dni i jestem piąty w rankingu rzemieślników. Ja się obijam a kasa się robi. Bałagan się robi. I rzeżucha sama rośnie. (Ale jako walczący to trzeba zasuwać). Nie jest skomplikowana i całkiem sporo jest "klimacenia" wokół niej.

TQIT 
Szeptacz

Wysłany: 2008-12-01, 20:33   

meles napisał/a:
Denerwuje mnie w tego rodzaju grach to, że trzeba poświacać im jakiś czas

Masz wielki problem, brachu. Wszystkim grom, trzeba poświęcić czas. Jednym mniej, drugim więcej. Ale jak sam napisałeś nie trzeba grac żeby wygrywać.
Wole gry takie jak Gladiatus, gdyż tylko od zaangażowania, zależy zwycięstwo. Cudem jest żeby w ciągu 3 miesięcy dorobić się "czegoś więcej" czy dobrego miejsca na top.

meles
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-01, 21:22   

Degustibus etc...
po prostu skoro już poświęcam grze więcej czasu to wolę połupać w coś innego ;) Na przykład TotalWar. Wiem, wiem, brak żywych graczy itp...
Ale to już off top...

W skrócie - czas poświęcam na coś innego ;)

tijal 
Niemowa

Wysłany: 2008-12-08, 23:46   

A ja zachęcam do odpoczynku od rpg i wybrania super gry strategicznej Open Space.
Kosmos jest w pełni 3D. Możemy latać gdzie chcemy i kiedy chcemy, zatrzymać się w dowolnym momencie lotu, lub zmienić kurs.
Walki odbywają się co około 2 minuty (1 runda strzału) zatem można się wycofać, przegrupować lub wręcz kogoś ścigać i w czasie lotu walczyć
Nie ma FS'ow, gdyż flota może być wszędzie, za to są specjalne okręty obcych, które potrafią skutecznie maskować flotę.
W grze zaimplementowano system rang wojskowych i można walczyć tylko z tymi co mają +/- 2 rangi jak nasza. Dodatkowo dla pierwszej rangi (KOT) jest bezterminowy nobprotection.
Dzięki potężnemu systemowi misji, można zdobyć zaufanie jednej z czterech ras, dzięki czemu zdobędziemy nowe technologie oraz prawo budowy nowych typów okrętów.
Dla graczy stowarzyszonych w sojuszach dostępna jest opcja dowodzenia flotami graczy, o niższej randze w sojuszu (sojusze mają swoje rangi).
Można mieć dowolną ilość baz i przejmować bazy innych graczy.
Dzięki limitom na posiadanie okrętów, nawet pierwsi gracze nie mogą odskoczyć znacząco i można śmiało ich dogonić.
Można zlecać misje innym graczom i ustalać nagrody (z własnych zasobów).
Oraz wiele innych atrakcji. Dodam, że gra jest cały czas rozbudowywana, administratorzy są otwarci na sugestie graczy odnośnie kszałtu gry.
Wiele o tej grze można by napisać najlepiej jak spróbujecie sami. Zapraszam!
Przykładowe screeny:

tomasek12 
Niemowa

Wysłany: 2008-12-24, 20:59   

www.battleon.com//////////www.aqworld.com/////////// www.mechquest.com

Ari 
Niemowa

Wysłany: 2009-07-26, 18:21   

a ja polecam dość świeże RPG, które z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej. Sympatyczni ludzie i wiele ciekawych możliwości. Zapraszam http://www.heshire.bee.pl/nowekonto.php?refs=49

Artex123 
Niemowa

Wysłany: 2009-08-01, 15:40   

Ja polecam tą stronę są tam wszystkie gry RPG inne takie różne:

http://www.wcograc.pl/gry

mikolajsk8 
Niemowa

Wysłany: 2009-09-09, 22:21   

Kiedyś grałem w majestro24 (www.majestro24.de).
Bardzo to mi się podobało, ale niestety wyłączyli serwery, które najprawdopodobniej nigdy więcej nie ruszą.. Jak w każdym MMO przez przeglądarkę wybierało się rasę, klasę, a żeby działać potrzebowało się energii, która regenerowała się o 'ileś' co 5 minut (nie tak jak w większości co godzinę). Długo szukam, lecz nie mogę znaleźć godnego zastępcy tej gry. Czy może mi ktoś pomóc? Bardzo mi zależy właśnie na regenerowaniu sił właśnie co 5 minut ;)
Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

Shimazu1 
Głos bogów

Wysłany: 2009-10-08, 16:35   

aktualnie pocinam Quest of Callendor ale wszystkie gierki przeglądarkowe to straszne zżeracze czasu więc robię to tylko w pracy :)

grałem w BattleKnighta BiteFight i Plemiona we wszystkich w pewnym momencie rozwoju dopadła mnie nuda i dałem sobie spokój. Tam gdzie rozwijasz jedną postać zaraz znajdą się gracze oszuści wykorzystujący bugi w grze do podpakowania postaci i później sprzedają konta co bardzo wkurza jak jakiś leszcz grajacy parę dni kopie namiętnie twoją wychuchaną miesiącami postać. Jak go złapią (o ile złapią) admini kupi sobie drugą.

Z kolei gierki gdzie tworzysz imperium wymagają ślęczenia całymi dniami i nocami co też po jakimś czasie męczy.
We wszystkich są konta premium (nic za darmo) które z kolei promują dzieciaki z nadmiarem kieszonkowego.

Ogólnie wkurzam się na to cholerstwo ale gram bo zawsze mam nadzieję że na końcu dostanę jakąś fajną zbroję i apetyczną wszetecznicę do skonsumowania :)

Odpowiedz do tematu